Kontakt a cesta k nám

Penzion U Bernardýna, Nový Svět 554, 512 46 Harrachov

email           ubernardyna@seznam.cz

facebook     penzionbernardyn

instagram   penzionubernardynaharrachov

Telefon      + 420 604 242 391


když pojedete AUTEM   

GPS: 50°46'45.9912", 15°25'33.762" nebo do navigace zadejte "Harrachov 554"

Minete ceduli Harrachov (za ní Vás vítá sám vládce našich hor Krakonoš) a pokračujte dále po hlavní silnici. Za chvíli budete vlevo míjet sklárnu. Jeďte ještě kousek dál po hlavní silnici nahoru do kopce. Vpravo je supermarket NORMA. Odbočte k němu (ale nezajíždějte na parkoviště), pokračujte po cestě rovně dále kam až to půjde. Až to nepůjde, odbočte vlevo do kopce - třetí dům vlevo a jste tu!


když pojedete VLAKEM

Vlakové nádraží je kousek za městem, takže buď můžete jít pěšky (je to asi 3 km - od nádraží po silnici dolů a dolů a pořád dolů,, ve městě přes lávku nahoru vpravo a pak dále podél hlavní silnice, cestou míjíte po levé ruce sklárnu, pokračujete dále do kopce k supermarketu Norma a kolem něho jdete stále dozadu na konec cesty, tam se dále vlevo do kopce a třetí dům vlevo jsme my) nebo přijet MHD (vystupte u sklárny a pak zbytek pěšky) nebo pro Vás po předchozí dohodě rádi přijedeme.


když pojedete AUTOBUSEM

Vystupte na zastávce "Sklárna" a pak je to k nám cca 300 metrů - pokračujte dále nahoru podél hlavní silnice. Dojděte k supermarketu Norma a kolem něho jděte dozadu až na konec cesty, nikam neodbočujte. Na konci se dejte vlevo do kopce a ten třetí dům po levé straně jsme my.


Vytvořte si webové stránky zdarma!